Lednice 4.7.2010

Grand Prix tak se jmenoval nedělní dostih, kterého se zúčastnila Ducati se svými kamarády.Počasí bylo nádherné až moc teplé,ale všechno proběhlo vpořádku.Ducati běžela v kategorii vhipet sprintér mix a doběhla na 2 místě,kde se opět utkala s mladou fenkou, sestrou od naší Kaily,na 3 místě doběhl náš kamarád Natan. Bady běžel ve vipetech sprinterech seniorech v mixu a doběhl na 3 místě.Naše mladá Kaila si tentokrát zaběhla 2x běhy mladých kde skončila na 2 a 3 místě.Všem gratulujeme a těšíme se na další dostihy.

Lednice 27.6.2010

Lednický zajíc, tak se jmenoval nedělní dostih, kterého jsme se zůčastnili společně se svými kamarády.Kaila si splnila úspěšně své licenční běhy.Ducati běžela svůj další dostih a doběhla v kategorií fena sprintér na 2 místě, kde se utkala s mladou fenkou Agilerou Teqambou, sestrou od naší Kailinky.Kluci se tentokrát sešli v hojném počtu v kategorií sprintér pes, kde doběhl Natan z Uplňku na 2 místě, Donatelo Petula Vera 4 místo(v rozbězích na 3 místě).Aponi  běžel běhy mladých společně s naší Kailou a Agir si odběhal svoje dva solo běhy taky úspěšně.Všem gratulujeme.

Kolín 25.4.2010

Kaila běžela svůj první soloracing, kde ve fenkách byla 1 a tak získala svůj první pohárek.Dostihu se zúčastnila i naše Ducati v kategorií whippet sprinter mix a doběhla jako třetí.Tak získala také krásný pohár.